Kurban Fiyatları ve Organizasyonu

HABER İÇERĞİ GÜNCELLENMEYE VE EKLEMELER YAPILIYOR KIRMIZI UYARI BİTİNCE LÜTFEN TEKRAR OKUYUNUZ.

HABERE GEÇMEDEN KISA NOT : Süleymanlı Haber olarak milyonlara ulaşan bir okuyucu kitlesine sahip olmamız. Süleymanlıların sesi olmamız ve siz kardeşlerimizin takipleri güzel mesajları ki begenmeyenlerden de fazlası ile mesaj gelse de Bazı kardeşlerimiz şu soruyu sormaktalar.

Süleymanlı Haber yazdıklarınız Çok kafamızı karıştırıyor.Sizin tarafınız neresi ? Bazı yazılar kurslarımıza zıt gibi görünüyor ve kabul edemiyoruz yine bazı yazılarınız ise kurslarımıza toz kondurmuyor kafamız iyice karıştı diyen kardeşlerimize bu yazıyı yazmadan şunları belirtelim.

DÜN NE DEDİ İSEK AYNI DÜŞÜNCELERİMİZ DEVAM EDİYOR. YİNE ŞUNU BELİRTELİM. ASLA VE ASLA SÜLEYMANLI KURSLARIN KAPATILMASINDAN YANA DEĞİLİZ. İTAATSİZLİK VEYA ÇIKAR PEŞİNDE OLUP KURSLARDAN KOVULMUŞ KİŞİLERDE DEĞİLİZ. BUNU BÖYLE BİLİN.BU SİTE KURULDUĞUNDA SERT BİR DİLLE BAŞLADIK BİZLERE BİR ÇOK KİŞİ YAZDI ŞUAN KURSLARIMIZın EL DEĞİŞTİRMESİ , KAPATILMASI , VB ŞEYLERE KADAR BİR ÇOK KESİM. HİÇBİRİ İLE BİR İŞBİRLİĞİ VE PAZARLIĞI İÇERİSİNDE DE DEĞİLİZ. BU SORULARIN HEPSİ FARKLI BİR METİNDE YAYINLANACAK.KURSLARIMIZA MADDİ MANEVİ ELİMİZDEN GELDİĞİNCE DESTEĞİ YAPMAYA GAYRET EDECEĞİMİZİ BELİRTMEKLE BİRLİKTE. TÜM KAFANIZDA SORU İŞARETLERİNİ ZAMANLA AÇIKLAYACAĞIZ. DUALARIMIZDASINIZ ESAS YAZI KURBAN İÇERİĞİ İLE İLGİLİ BU METİN GEÇİCİ BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE KURBAN ORGANİZASYONUNA AİT FİYATLAR BELİRLENMİŞTİR.FİYATLARI VE AÇIKLAMALAR EN KISA SÜREDE EKLENECEK İNŞALLAH

Kurban Fiyatları ve Organizasyonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir