Süleymanlı Haber Sitesi Hakkımızda

Süleyman Hilmi Tunahan (Süleymanlı Haber) sitemiz 2021–2022 yıllarında Süleyman Hilmi Tunahan K.S sevenleri olarak gönüllü kişi ve kişilerce kurulmuş olan bir web sayfasıdır.

Sayfamız internet yayın hayatın da oldukça yeni bir sitedir ve bazı eksik bölümlerin yapımı devam etmektedir. (Yenilikten kasıt site tarihinden ziyade güncelleme ve konu eklemeleridir.) Bu yüzden çalışmayan veya eksik olan yerler sitemizde bulunabilir.

Bu bölümlerin eksiklikleri zaman ve fırsat buldukça yapılmaya ve tamamlanmaya çalışılacaktır. suleymanlıhaber.com olarak site çalışmalarımız devam etmekle birlikte site olarak neler yaptığımızı da sizlere bildirmek isteriz.#süleymanhilmitunahan

Süleymanlı Haber Sitesi olarak neler yapıyoruz ?

Süleymanlihaber.com olarak dini bilgilerin paylaşımlarının yanı sıra, Süleyman Hilmi Tunahan (K.S) üstadımızın hayatı , yurtlarımız , kermeslerimiz ve güncel haberler ile ilgili bir çok yararlı Türk ve İslam alemi adına faydalı yayınlar yapılmaktadır. Yine aynı zamanda internet ortamında Süleymanlılar (Süleymancılar) ,ile ilgili yalan haberlere reddiye amaçlı yazılarımızda yayınlamaktadır.

Yayınladığımız bilgiler islami kaynaklara uygun bir şekilde yayınlanmaya özen gösterilir ve buna göre yayınlanır. Yine yayınlanan, gündeme dair olaylarda kaynaklarından alınarak düzgün ve şeffaf bir şekilde paylaşım yapılır.

Oluşan hatalar da sizler bizleri açık bir şekilde bilgilendirme yapabilirsiniz ve bu neticede hatalı yayınlar yapılmış ise gerekli yerlerin düzeltilmesi itina ile yapılır.

Sitemiz de hiçbir şekilde renk, dil, ırk, din ayrımı yapılmamaktadır. Yayın ilkeleri bölümünde bu konu daha detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Süleymanlı Haber sitemiz hiçbir devlet kurum ve kuruluşuna bağlı değildir.

Sayfamızın yapımında Resmi ve Gerçek olan Bilgi verilerinden , bilgi paylaşımlarından istifade edilmiştir.

Sayfamızın yöneticileri Türkiye’den olmakla birlikte Avrupa’nın çeşitli bölgelerinden de katılımcılarımız bulunmaktadır. Köşe Yazarlarımız ilerleyen zaman diliminde eklenmesi yapılacak ve sizlere tanıtımı yapılacaktır.

Sitemizin gayesi bildiklerimizi sizlerle paylaşmak ve Allah rızası adına temiz, ilkeli, doğru, haktan taraf olan, hakkı hak bilip hakka uymak, batılı batıl bilip batıldan uzak durup siz ziyaretçi ve bilgi sahibi olmak isteyenlere bilgi vermektir.

Bu bilgilendirmeler neticesinde Süleymanlı Haber sitesi olarak hazırlanmış olan suleymanlihaber.com internet sitemiz Süleyman Hilmi Tunahan (k.s) , Süleymanlılar, Yurtlar, kermesler ve Güncel gündem haberleri yanında dini konular hakkında bilgi vermek amacıyla kurulmuştur. Rabbim bizleri muvaffak eylesin.

İletişim Formuna sitemizde olan konular ile ilgili soru sorarsanız size dönüş yapılmayabilir. Bu yüzden lütfen sitemizde arama butonunu kullanarak Süleymanlı Haber ve diğer konular ile ilgili arama işlemini yapın.

Gerek telif hakları ve diğer konularda bilgi sahibi olmak için İletişim bölümünü kullanabilirsiniz.