Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları ve Yayın Politikası

Süleymanlı Haber sitesi  yani Süleyman Hilmi Tunahan ve Güncel Süleymanlı Haberler adına açtığımız suleymanlihaber.com sitemizin kullanım koşulları ve yayın politikasını sizlere açıklamakta fayda görmekteyiz.

Kullanım Koşulları ve Yayın politikalarımız site olarak Hakkımızda Bölümünde ve diğer sayfalarımızda da bir kısmen belirtilmiş olsa da biz kurumsallaşma adına tekrardan böyle bir başlık açıp önemle üzerinde durulması gereken şeyleri bilgilendirmek istiyoruz

Bu kullanım koşulları ve yayın politikasına bağlı kalınarak sitemiz hizmet verme anlayışına sahiptir. Bunun dışında sormuş olduğumuz sorular ve yapmış olduğunuz yorumlar kurallar ve yayıncılık ilkelerimize bağlı kalınarak yayınlanmaktadır. Aksi taktirde yasal olmayan ve ahlaki edep sınırları içerisinde olmayan yorumlar sitemizde yayınlanmaz.

Bu yayınladığımız kurallara uymanızı sizden rica etmek ile birlikte kullanım koşulları ve yayın politikamızdan bazıları şu şekildedir.

Sitemizde kullanıcı üyelik işlemleri ve ücret konusu söz konusu olmamakla birlikte , sitemizden yapılan alıntılarda site ismimizi ve site linkimizin kullanılması.

Sitemize yorum yapmak  isteyenlerin kullanıcı isimlerinin açık isim soy isim şeklinde olmasını doğru bulunmaz ve yine uygunsuz aşağılayıcı , alay edici ve uygun olmayan kullanıcı isimlerinin de kullanıma açılmasını ve  yorumların aktif edilmesini yasaklar.

Kullanıcıların yazmış olduğu yorum ve gönderileri ahlak ve adap kuralları çerçevesinde yönetici ve sorumlu kişilerin onaylamasının ardından yayınlanmaktadır.

Sitemize yorumda bulunmak için herhangi bir üyelik işlemi söz konusu olmamakla birlikte Telegram Haber Hattımıza ve İletişim Bölümünden sizlerde haber yazıp bizlere yollayabilir ve haberlerinizin yayınlanmasına sahip olabilirsiniz. Bu işlemler için herhangi bir üyelik veya ücret hiç bir şekilde talep edilmez.

Yanlış yayınlardan kaynaklanan cevap ve tekzip hakkına saygı gösterilir, gereği yapılır.

Sitemizde üyelik işlemi her ne kadar da olmasa ileriye doğru ki dönemde eğer üyelik sistemi eklenirse bu bölümle ilgili bir kaç hususu da burada ele almak isteriz.

Her hangi bir biçim de küfür, hakaret gibi eylemlerde bulunanların üyelikleri anında kapatılır ve siteye ulaşmaları engellenir.

Şiddet ve zorbalığı özendirici veya kışkırtıcı, çocukları olumsuz yönde etkileyici, bireyler, topluluklar ve uluslararasında nefret ve düşmanlığı körükleyici yayın yapmaktan kaçınılır.

Düşünce, vicdan ve ifade özgürlüğünü sınırlayıcı; genel ahlak anlayışını, din duygularını, aile kurumunun temel dayanaklarını sarsıcı yayın yapılamaz.

Siteyi kullanan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Kullanım Koşullarına mevcut ilaveler ileri dönemlerde yapılacaktır. Sitemize üye olan kullanıcılarımız için bir takım kullanım koşulları ve üye olduklarından dolayı bazı hizmetler verilecektir. Şuan için bu konuda yapım çalışmalarımız devam etmektedir. İlgili kullanım koşulları ve yayıncılık politikamız ile ilgili güncelleme çalışmaları sürekli yapılacak ve en güzel ve üst seviyede profosyonel manada hizmet verme anlayışı ile çalışacağız.

Süleymanlı Haber kamuoyuna arz eder.