Telegram’a geçtiyseniz suleymanlihaber.com’a bekliyoruz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Daha önce Telegram kurulduğunda deneme amaçlı açmış olduğumız Süleyman Hilmi Tunahan sayfamız hiç ilgilenmememize rağmen sayfamızda ortalama 150 kişi katılım yapmış ve bizlerde daha öncede Whatsapp iletişim hattını kapattığımızı belirtmemize binaen alternatif olarak Telegram’a geçmiş olduğumuzu buradan sizlere de bildirmek istiyoruz.

Yine aynı zamanda Süleymanlı Haber olarak sosyal medya araçlarını tam olarak kullanamasak da aktif olarak kullanabildiğimiz kadara ile kullanıp insanlara bir nebze yararlı ve faydalı olma noktasında çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Sözü ve konuyu fazla uzatmadan kıymetli arkadaşlar bizler daha önce whatsapp iletişim hattını ve gruplarımızı kapattığımızı söylemiştik.

2021 yılı itibari ile Eğer sizler de WhatsApp’ın son düzenlemesinden rahatsız olup Telegram’a geçtiyseniz sizleri Telegram sayfamıza bekliyoruz.

Suleymanlihaber.com’un telegram sayfası için TIKLAYINIZ

İlgili sayfaya gittikten sonra JOİN sekmesine tıklarsanız. Sayfaya katılım sağlamış olursunuz.

Suleymanlihaber.com’un telegram sayfası için TIKLAYINIZ

Facebook Grup sayfası için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfası için TIKLAYINIZ
Twitter sayfası için TIKLAYINIZ
İnstagram sayfası için TIKLAYINIZ
Linkedin sayfası için TIKLAYINIZ
Youtube kanalı için TIKLAYINIZ

Sosyal medya araçlarımızdan en aktif olanları Facebook gruplarımız ve İnstagram sayfamızdır. Diğer sayfalar isim olarak mevcut olmakla birlikte şuanda oralarda fazla aktif olamıyoruz.

Yine Telegram sayfamıza Bayan olarak bilgi paylaşımı yapacak Editörler alabiliriz. Tüm gruplarımız bu şekildedir. Editörlük yapmak isteyen (Bayan) olursa sayfamıza yorum yazabilir. Yorum yayınlanmacaktır.

Sadece site yöneticimiz görecektir. Telefon veya Mail yolu ile sizlere göre dönüş sağlanacaktır. Katılım ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

Fazla vakit bulamadığımızdan dolayı sosyal medya üzerinde aktif olan kardeşlerimizin belli kurallar içerisinde bizlere destek vermesini canı gönülden isteriz.

Sizlerde bu konuda yardımcı olmak isterseniz dediğimiz şekilde bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Hepinize katılım ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyoruz.

Telegram’a geçtiyseniz suleymanlihaber.com’a bekliyoruz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir